۱۰ انیمه پیشنهادی برای کسانی که فکر می‌کنند انیمه برای کودکان است

۱۰ انیمه پیشنهادی برای کسانی که فکر می‌کنند انیمه برای کودکان است

برخلاف آثار لایو اکشن، انیمیشن قلمرو وسیع تری از تخیل را به مخاطب ارائه می دهد و در عین حال آزادی بصری بیشتری را فراهم می کند. با پتانسیل عظیمی برای فراتر از تصورات از پیش تعیین شده مخاطب، اولین افکار مخاطب در مورد انیمه احتمالاً مربوط به آثار استودیو گیبلی است که معمولاً در آثارش از شخصیت هایی با طراحی زیبا استفاده می شود که محیط های فوق العاده ای در آن قرار می گیرند.

اگر شما فردی هستید که در Toonami و Adult Swim بزرگ شده‌اید، یا اگر از طریق انیمه‌هایی مانند Cowboy Bebop و Neon Genesis Evangelion با دنیای انیمه آشنا شدید، احتمالاً موافقید که آثاری که در این مقاله ذکر می‌کنیم این را ثابت می‌کنند. انیمه یک ژانر چند وجهی و خاص است.

۱. Berserk

اگر شما فردی هستید که در Toonami و Adult Swim بزرگ شده‌اید، یا اگر از طریق انیمه‌هایی مانند Cowboy Bebop و Neon Genesis Evangelion با دنیای انیمه آشنا شدید، احتمالاً موافقید که آثاری که در این مقاله ذکر می‌کنیم این را ثابت می‌کنند. انیمه یک ژانر چند وجهی و خاص است.

    قبل از بازسازی وحشتناک CGI که ​​در سال 2016 منتشر شد، نسخه 1997 اولین اقتباس بزرگسالان از مانگا بود که توسط هنرمند فقید مانگای کنتارو میورا طراحی و نوشته شده بود. تا به امروز، این اقتباس بیشترین تحسین را از طرف طرفداران دریافت کرده است.

برسرک با بررسی طیف گسترده ای از موضوعات از کودک آزاری گرفته تا اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) بسیاری از بینندگان را با برداشت واقع گرایانه خود از ژانر فانتزی-ماجراجویی که بی پروا با وحشت جنگ و بدخواهی شیاطین برخورد می کند، منزجر و وحشت زده کرد. انجام داد

این سریال را می توان مقدمه ای برای جایگاه شخصیت اصلی، گاتس، در نقش شمشیرزن سیاه دانست. پایان ناگهانی Berzerk که طرفداران را با پرسش ها و ترس های زیادی برانگیخت، نه مخاطب را دلسرد می کند و نه از علاقه آن ها می کاهد. برزرک اثری پر از خشونت، اکشن و هیجان است، اما در عین حال این اثر هرگز پیچیدگی های انسانی شخصیت ها را حتی در صحنه های اکشن فراموش نمی کند.

۲. Shigurui

شیگوروی، شاید جسورانه ترین و گرافیکی ترین تصویر سامورایی (که سینما هنوز با آن مطابقت نکرده است)، با یک پایان نفس گیر آغاز می شود، یک تورنمنت مبارزه ای که فوجیکی گنوسوکه یک دست و ایراکو سیگن در آن شرکت می کنند. ایراکو سیگن) نابینا می شود. در حالی که در گذشته از شمشیرهای چوبی استفاده می شد، این بار شمشیرهای واقعی وارد بازی می شوند.

جنوسوکه و سیگن هر دو شاگردان بزرگ‌ترین شمشیرزن ژاپنی، ایواموتو کوگان، بودند که فهرست بلندبالای بازی‌هایش مطمئناً بینندگان را به هم می‌ریزد. هر دو شمشیرباز با سرنوشت های در هم تنیده خود که مملو از حسادت، خصومت، رابطه جنسی و تابو است، ثابت می کنند که در این بازی باخت چه کسی دوام خواهد آورد.

۳. Elfen Lied

Elfen Lied، انیمه ای که الهام بخش سریال موفق Stranger Things بود، در به تصویر کشیدن وحشیگری بشریت از هیچ چیزی دریغ نمی کند. دوستداران سگ نیز باید مراقب صحنه خاصی در سریال باشند.

دو دانشجوی کالج به طور تصادفی با دختری مجروح با شاخ های کوتاه روی سرش برخورد می کنند که رفتار شیرین و معصومانه اش باعث می شود از او مراقبت کنند. این در حالی است که نمی دانند در پشت رفتار شیرین و بشاش دختر، تمایلات جنایتکارانه او پنهان شده است. همچنین اختلال هویت تجزیه ای که در خلال فرار از آزمایش های غیرانسانی که در آزمایشگاه دولتی تجربه کرد به دست آمد.

این دختر لوسی است، نژاد خاصی از انسان ها که به دیکلونیوس معروف هستند و توانایی تله پورت دارند. به زودی، دو دانش آموز خود را در دنیایی از فریب، توطئه های دولتی و خشونت شدید می یابند.

۴. Rainbow

انیمه Rainbow علیرغم داشتن عنوانی شاد، نگاهی پیچیده به گرفتن شانس دوم در زندگی ارائه می دهد. داستان این سریال در سال 1955 در ژاپن می گذرد و در مورد مبارزات و تحقیرهایی است که هفت زندانی جوان در مدت اقامت در کانون اصلاح و تربیت شونان متحمل شدند.

یک زندانبان سادیست و یک دکتر علاقه مند به پسران جوان تصمیم می گیرند زندگی خود را به جهنم روی زمین تبدیل کنند. زندانیان با هدایت هم سلولی مسن‌تر، بوکسور سابق روکوروتا ساکوراگی، روحیه خود را از دست ندهند و علاوه بر تحقق وعده ملاقات مجدد، هر کاری برای زنده ماندن انجام دهند تا جان خود را نجات دهند. در دنیای پس از جنگ.

۵. Black Lagoon

انیمه Black Lagoon انتخاب خوبی برای طرفداران Cowboy Bebop است با این تفاوت که در این اثر بیشتر شاهد درگیری با اسلحه و زنان انیمه قوی خواهید بود. این اثر ترکیبی از بازیگوشی و سفرهای دریایی دزدان دریایی وان پیس و سبک جان وو در آثار اکشن است. حتی شخصیتی به نام چانگ در این سریال وجود دارد که ادای احترامی به شخصیت های چاو یون-فت در فیلم های وو است.

وقتی روکورو اوکاجیما، یک کارمند ساده، پس از گروگان گرفتن با اکراه به شرکت Lagoon می‌پیوندد، به زودی باید با سبک زندگی خطرناک یک مزدور (سرباز اجاره‌ای) که شامل تجارت غیرقانونی، آدم‌ربایی، تیراندازی‌های مکرر و درگیری‌های خطرناک بی‌پایان است، دست و پنجه نرم کند. کنار آمدن در طول راه، یک همکار سرسخت به نام ریوی، یک تفنگدار چینی-آمریکایی با تمایل به خونریزی و سیگار کشیدن به او می پیوندد.

۶. Gankutsuou: The Count of Monte Cristo

اقتباسی آزاد از رمان الکساندر دوما به همین نام، انیمه Gankutsuou: The Count of Monte Cristo، بسیار بیشتر از یک داستان انتقامی است. Gankutsuou با تفاوت‌های آشکار با منبع اصلی خود، در آینده‌ای می‌گذرد که در آن انسان‌ها با بیگانگان همزیستی می‌کنند و مکانیک بسیار عادی و پیش پا افتاده هستند.

این مجموعه بیست و چهار قسمتی با سبک انیمیشن منحصربه‌فردی که تلاقی بین امپرسیونیسم غربی و Ukiyo-e ژاپنی را به نمایش می‌گذارد، عمدتاً ویسکونت آلبرت د مورسرف را دنبال می‌کند که مجذوب کنت مرموز است. کنت بدون اطلاع آلبرت قصد دارد از پدرش که یکی از کسانی بود که در گذشته به کنت خیانت کرده بود انتقام بگیرد.

۷. Hellsing Ultimate

هنگامی که سازمان هزاره خون آشام نازی تهدید می کند که انسان ها را از روی زمین محو می کند، این به هلسینگ (یک سازمان زیرزمینی که برای از بین بردن نیروهای ماوراء طبیعی برای نجات جهان اختصاص یافته است) است که جهان را نجات دهد.

اما قهرمان داستان آن کسی نیست که ما انتظارش را داریم. سلاح منتخب هلسینگ و نجات دهنده جهان، آلوکارد، قدرتمندترین خون آشامی است که تا به حال روی زمین راه رفته است، که دارای توانایی هایی مانند قدرت های احیا کننده بی نهایت، تغییر شکل و هموکینزیس است. تماشاگران از دیدن Alucard با شریک نیمه انسان و نیمه خون آشام خود، Seras Victoria، لذت خواهند برد، زیرا Alucard تمایلات سادیستی خود را زیاد می کند. ناگفته نماند که ارتش نازی ها نیز نابود خواهند شد.

۸. Vinland Saga

طرفداران وفادار مانگا Vinland Saga مطمئناً انتظار نداشتند که این اقتباس از مانگا تا این حد به منبع اصلی وفادار باشد و به‌طور شگفت‌انگیزی هیجان‌انگیز باشد. این سریال با ادای احترام به حماسه‌های نوردیک، حول محور تورفین، مزدور جوانی می‌چرخد که برای اسکلاد، یک شمشیرزن ماهر و رهبر گروه وایکینگ‌ها کار می‌کند.

از آنجایی که اسکلاد در کودکی پدر تورفین را کشت، تورفین سوگند انتقام گرفت و همانطور که مهارت های رزمی خود را تقویت می کند، امیدوار است روزی اسکلاد را به یک دوئل دعوت کند. با وجود رویاهای اولیه او برای زندگی در یک سرزمین صلح آمیز که در آن جنگ و کشتار وجود ندارد، غریزه بقای تورفین به طور فزاینده ای قوی تر می شود زیرا جنگ بین انگلیسی ها و دانمارکی ها تشدید می شود و بدتر می شود.

۹. Monster

هیولا با الهام از فیلم درام جنایی آمریکایی The Fugitive محصول 1960 اولین اثر هنرمند مانگا نائوکی اوراساوا بود که مورد تحسین جهانی قرار گرفت. اقتباس 74 قسمتی در نوع خود استثنایی است و با دقت انگیزه ها و تصمیمات پیچیده هر شخصیت را با کمک کیتارو کوساکا، انیماتور قدیمی استودیو گیبلی به تصویر می کشد. تیتراژ پایانی و دلخراش این اثر توسط دیوید سیلویان، ترانه سرای انگلیسی خوانده شده است.

کنزو تنما، جراح مغز ماهر، پسری به نام یوهان لیبرت را به جای شهردار شهر نجات می دهد. تنما بعداً متوجه می شود که یوهان روانی است و جراح را گیج می کند. یوهان کسانی را که با آنها روبرو می شود تحریک می کند تا تسلیم غرایز شوم خود شوند. او آنها را مجبور به ارتکاب جنایات وحشیانه یا بدتر از آن، خودکشی می کند. کنزو که مصمم است راه های شیطانی یوهان را متوقف کند، شروع به تحقیق در مورد گذشته یوهان می کند و چیز بسیار شوم تری را کشف می کند، به ویژه وقایع گذشته که در یتیم خانه ای به نام 511 Kinderheim رخ داده است.

۱۰. Basilisk

بتل رویال (2000) یا بازی های گرسنگی (2012) را تصور کنید، اما این بار داستان در ژاپن فئودال سال 1614 اتفاق می افتد. Basilisk دو قبیله نینجا رقیب را دنبال می کند که برای تعیین اینکه کدام نوه شوگون توکوگاوا ایه یاسو وارث بعدی خواهد بود مبارزه می کنند.

این رقابت مرگبار شامل ده جنگجوی خبره است که از هر قبیله انتخاب می شوند، Tsubagakure از ایگا و Manjidani از Koga، که نماینده وارثان بالقوه شوگونات هستند. Gensuke Kuga، وارث قبیله Kuga، و Oburo Iga، وارث قبیله Iga، که عاشق هستند، باید انتخاب کنند که آیا کسی را که دوست دارند بکشند یا عامل کشتار قبیله خود باشند.

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

امیر مسعود
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Anime Pictures

Twitter Twitter
Instagram Instagram
Telegram Telegram
GitHub Github
RSS RSS
Gmail Email