معرفی انیمه Mashle

معرفی انیمه Mashle

در دنیایی جادویی که موقعیت یک فرد در جامعه با قدرت و مهارت آنها در جادو مشخص می شود، مش برندد مردی جوان است که حتی ذره ای جادو در خونش ندارد. مش برای داشتن یک زندگی مسالمت آمیز با پدر خوانده اش، رگرو، باید به یک بیننده الهی تبدیل شود (神覚者، شینکاکوشا)، عنوانی که فقط به دانش آموزان استثنایی از آکادمی جادوی ایستون داده می شود. مش علیرغم اینکه هیچ جادویی ندارد، به مدرسه جادو می رود و مصمم است زنده بماند و به دنیا نشان دهد که ماهیچه ها می توانند جادو را شکست دهند

دانلود انیمه Mashle

پ
مرد جوانی که بدون جادو به دنیا می آید، اما با توانایی های فیزیکی باورنکردنی که به نظر می رسد منطق را به چالش می کشد، آن را جبران می کند. او عاشق پفک های خامه ای است و اغلب در حال خوردن آن دیده می شود. مش علی‌رغم شخصیت بی‌پرده و بیان دائمی مرده‌اش، فردی بسیار مهربان و فداکار است. او یک سبک مبارزه منحصر به فرد دارد و او را "Mascle Magic" می نامد، که از قدرت بدنی او برای انجام حرکات غیرقابل پیش بینی استفاده می کند و یک عصای آهنین را حمل می کند که می تواند به زور آن را به تجهیزات ورزشی مختلف تبدیل کند.
فین ایمز (フィン・エイムズ، فین ایموزو)
صداپیشگی: Natsuki Hanae[2] (2021 PV)، Reiji Kawashima[4] (انیمه)
هم اتاقی مش در آکادمی. او معمولاً نقش یک مرد مستقیم را به بازی های مضحک شخصیت های دیگر بازی می کند. برادر بزرگتر او Rayne Ames است که یک بینشگر الهی فعلی است. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا موقعیت اشیاء را عوض کند.
لنس کراون (ランス・クラウン، رانسو کوراون)
صداپیشگی: Natsuki Hanae[2] (2021 PV)، Kaito Ishikawa[4] (انیمه)
رقیب واقعی مش. پس از اینکه خواهرش به بیماری مبتلا شد که جادوی او را از بین می‌برد، او عهد کرد که به یک بیننده الهی تبدیل شود تا توسط قانون کشور کشته نشود. او یکی از برجسته ترین شخصیت های عجیب و غریب عقده خواهرش است و به شدت از حشرات و ارواح می ترسد. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد گرانش را دستکاری کند.
Dot Barrett (ドット・バレット، Dotto Baretto)
صداپیشگی: Natsuki Hanae[2] (2021 PV)، Takuya Eguchi[4] (انیمه)
رقیب خودخوانده مش. دات یک فرد بسیار خون گرم و به راحتی تحریک پذیر با عقده برتری است، اما در واقع فرد خوبی است. او یک صلیب بر روی پیشانی خود دارد که قدرت جادویی او را افزایش می دهد. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا انفجار ایجاد کند.
لیمون اروین (レモン・アーヴィン، ریمون آوین)
صداپیشه: رینا اوئدا[4]
نامزد خودخوانده مش. لیمون از یک خانواده فقیر است و به آکادمی جادویی ایستون آمد تا به آنها کمک کند. او پس از اینکه مش در طول یک آزمایش به او کمک کرد و سخنان اطمینان بخشی او را برای خواستگاری اشتباه فهمید، عاشق مش شد. لیمون دختری نرم و لطیف و تا حدودی بداخلاق است.
خانه آدلر
رین ایمز (レイン・エイムズ، Rein Eimuzu)
با صدای: یوکی کاجی[5]
راین جدیدترین ویژنر الهی و برادر بزرگتر فین است. او شخصیت جدی دارد، اما برای خرگوش ها نقطه نرمی دارد، از فین و مش مراقبت می کند و نسبتا ساده لوح است. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا شمشیرها را بسازد و دستکاری کند. عنوان او به عنوان یک رویایی "عصای شمشیر" است.
تام نولز (トム・ノエルズ، تومو نوئروزو)
تام یک سالمند در Alder House و یکی از اعضای تیم Duelo است. مانند دات، او فردی بسیار خونگرم است، اما اگر کمی متراکم تر از او باشد، بسیار دوستانه تر و پرانرژی تر است. یکی از مشخص ترین ویژگی های شخصیت تام، عادت عجیب او در مقایسه افراد با بامبو است.
مکس لند (マックス・ランド، ماکوسو راندو)
مکس یک کارشناس ارشد در Alder House و یک کاندیدای Divine Visionary است. او دوست خوبی با راین است، زیرا او به امتحانات بینایی الهی پیوست تا از نوجوانان خود که بسیار به آنها اهمیت می دهد محافظت کند. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا اندازه اشیاء را دستکاری کند.خانه لانگ
آبل واکر (アベル・ウォーカー، Aberu Wōkā)
با صدای: یوچیرو اومهرا[5]
بخشدار لانگ هاوس و رهبر مجیا لوپوس. هابیل نجیبی است که معتقد است همه انسان ها، از جمله خودش، جانورانی هستند که باید کنترل شوند. او همچنین به دلیل اینکه مادرش علیرغم تلاش برای کمک به آنها توسط یکی از آنها به قتل رسیده است، از دهقانان نفرت دارد. جادوی شخصی او به او این امکان را می دهد که خلق کند، دستکاری کند و مردم را به عروسک تبدیل کند.
Abyss Razer (アビス・レイザー، Abisu Reizā)
صداپیشگی: یوکی کایدا[6] (2021 PV)، هیروکی نانامی[5] (انیمه)
دومین نیش مجیا لوپوس و بهترین دوست هابیل. به دلیل داشتن "چشم شیطان" (قابلیت خاصی که به کاربر اجازه می دهد تا به طور موقت جادوی دیگری را باطل کند)، ابیس در تمام زندگی خود تا زمانی که هابیل را ملاقات کرد مورد ترس و نفرت جامعه قرار گرفت و باعث شد تا او به طرز باورنکردنی نسبت به چشم خود هوشیار باشد. و به طور فزاینده ای به هابیل وفادار است. جادوی شخصی او به او اجازه می‌دهد تا فلش‌هایی را تجسم کند که به او امکان می‌دهد با سرعت‌هایی حرکت کند که برای چشم بسیار سریع است.
Wirth Mádl (ワース・マドル، واسو مادورو)
سومین نیش مجیا لوپوس. ویرث به دلیل اینکه پدرش یکی از اعضای عالی رتبه دفتر جادو است و برادر بزرگترش یک بیناتر الهی است، تحت فشار زیادی قرار دارد تا در جامعه بالاتر برود. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد که گل را دستکاری کند.
عشق ناز (ラブ・キュート، Rabu Kyūto)
پنجمین نیش مجیا لوپوس. او متکبر است و معتقد است که همه وجود دارند تا به او خدمت کنند. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا گردبادها را احضار کند.
اندرو اولور (オロル・アンドリュー، Ororu Andoryū)
ششمین نیش مجیا لوپوس. علیرغم ظاهر غیرمعمولش، اولور در واقع مردی بسیار سربه‌سر است. جادوی شخصی او به او این امکان را می دهد که یک بعد جیب زیر آب ایجاد کند و همچنین خود را به یک کوسه تبدیل کند.
خانه اورکا
مارگارت ماکارون (マーガレット・マカロン، ماگارتو ماکارون)
بخشدار خانه و یک خط دوگانه -- خطی به شکل کلید سه گانه در سمت راست صورت او و یک ربع نت زیر چشم چپ او. شکل واقعی مارگارت که در ابتدا به عنوان یک مرد گاومیش بلند قد با موهای زائد معرفی شد، - یک دختر ریزه اندام با موهای موج دار - زمانی آشکار شد که جادوی او در جریان رو به رو شدن او در برابر مش در دور دوم امتحان ویژنری "مسخ" شد. او به سس تارتار و مخالفان سرسخت وسواس دارد و معتقد است "کسالت مرگ است". جادوی شخصی او به او اجازه می دهد صدا را دستکاری کند.
Carpaccio Luo-Yang (カルパッチョ・ローヤン، Karupaccho Rōyan)
شاگردی که توسط استاد عصایی انتخاب شده بود. جادوی او به او اجازه می دهد تا آسیب را به دشمنان خود منتقل کند.
رؤیای الهی
ریو گرانتز (ライオ・グランツ، رایو گورانتسو)
عصای سبک و کاپیتان نیروهای امنیتی جادویی. او بسیار بیهوده است و خود را خوش تیپ‌ترین مرد و بزرگترین کاربر جادو می‌داند، اما در واقع فوق‌العاده ماهر، مهربان و حمایت‌کننده نسبت به شهروندان و هرکسی که به نظرش «چیزهای داغ» می‌رسد، است و به عنوان متحد مش عمل می‌کند. جادوی شخصی او به او اجازه می‌دهد تا پرتوهای نور فوق‌العاده سریع و قدرتمندی را که می‌تواند از هر چیزی عبور کند، دستکاری کند.
Orter Mádl (オーター・マドル، اوتا مادورو)
عصای صحرا و یکی از اعضای اداره قدرت جادویی. برادر بزرگ Wirth Mádl، سومین نیش مجیا لوپوس لانگ.او بی رحم و بی رحم است، مایل است برای حفظ نظم جهانی فعلی به اقدامات شدید متوسل شود و برای کشتن مش نقشه می کشد. جادوی شخصی او به او اجازه می دهد تا شن و ماسه را دستکاری کند و به او تطبیق پذیری باورنکردنی هم در حمله و هم در دفاع می دهد.

برچسب‌ها

تا حالا۱ تا نظر داشتیم!

امیر مسعود

ممنون بابت معرفی این انیمه ی خوب💖

۲۱ فروردين ۰۲
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Anime Pictures

Twitter Twitter
Instagram Instagram
Telegram Telegram
GitHub Github
RSS RSS
Gmail Email