رتبه بندی 10 شخصیت اصلی انیمه با عجیب ترین قدرت ها

رتبه بندی 10 شخصیت اصلی انیمه با عجیب ترین قدرت ها

آیا از شخصیت‌های اصلی تکراری و برتر در انیمه که پیش‌پاافتاده شده‌اند خسته شده‌اید؟ آیا احساس می‌کنید که این شخصیت‌های روتینی از جذابیت تماشای انیمه خودتان را می‌گیرند؟

به خوبی به جای دریافت امروز، ما قرار هستیم تا از مسیر اصلی دور شویم و شخصیت‌های اصلی در انیمه را با قدرت‌های عجیب و غریب بررسی کنیم که احساس شما را نسبت به این سبک دوباره برانگیزاند. آیا جذب شده‌اید؟ باید همینطور باشد.

بیایید با معرفی ده شخصیت انیمه با قدرت‌های عجیب و منحصر به فرد به کار بپردازیم و شگفتی‌های آنها را فاش کنیم!

10. انیمه مرد اره ای 2022 (چینساومن) 

دنجی (Denji) به عنوان شخصیت مرکزی در سری انیمه Chainsaw Man عمل می‌کند. در ابتدا به عنوان یک پسر جوان آسیب پذیر معرفی می‌شود، که به فروش قسمت‌های بدن خود و پذیرفتن کارهای خطرناک تن زد تا سرپا بماند. مشکلات او با از دست دادن اخیر پدرش که بدهکارش شده بود ترکیب شد.

حیوان خانگی و وفادار او، پوچیتا، حیوانی معمولی نبود، بلکه خود شیطان چین‌آلات (Chainsaw Devil) بود. دنجی پوچیتا را جزء خانواده خود در نظر می‌گرفت. وقتی یک شیطان، که همچنین برنده بدهی او بود، جان دنجی را گرفت، پوچیتا با او ادغام شد و قلب او شد و او را زنده کرد. این تحول دنجی را به Chainsaw Man تبدیل کرد.

در این شکل جدید، سر دنجی به یک چین‌آلات کامل تبدیل می‌شود و همچنین چین‌آلات‌ها از هر دو دستش بیرون می‌آیند. او قادر است به دلخواه به Chainsaw Man تبدیل شود و این قدرت جدید به او ابدیت می‌بخشد.

9. Izuku Midoriya

  • عنوان انیمه My Hero Academia
  • قدرت عجیب می تواند از قدرت های اجداد خود استفاده کند

ایزوکو میدوریا به عنوان قهرمان اصلی سری قرار دارد. او آخرین دریافت کننده قدرت یک برای همه است که به شخصیت‌هایی که قدرتی ندارند - به طور معمول یک قدرت شگفت انگیز - به ارث رسیده است.

برای آماده کردن بدن خود برای این قدرت بزرگ، میدوریا به مدت طولانی تحرک بدنی سختی را تجربه کرد.

در ابتدا، ایزوکو به عنوان پسر کوچکی با قدرت خاصیتی واضح بدون آرزویی برای تبدیل شدن به قهرمان تصویر می‌شد. با وجود عدم داشتن قدرت خاصیت، تمایل ذاتی او به کمک به دیگران توجه آل مایت را جلب کرد، حامل قدرت یک برای همه که او را جانشین خود انتخاب کرد.

در فصل اخیر، ایزوکو کشف می کند که می تواند از قدرت‌های استفاده‌کنندگان قبلی یک برای همه بهره ببرد که به صورت روحانی همراه او هستند.

از جمله این قدرت‌ها می توان به "حس خطر" از استفاده کننده چهارمین قدرت و "بلک‌ویپ" از استفاده کننده پنجمین قدرت اشاره کرد. این قابلیت‌های اضافی توانایی‌های دکو را افزایش داده و از او یک قهرمان قابل ترسیم‌تر می‌کند

8. Guang Lu & Xiaoshi Cheng

اسم انیمه Link Click
قدرت  سفر در زمان در عکس

 

گوآنگ لو و شیائوشی چنگ نقش‌های مرکزی در سریال دارند و به عنوان همکاران مالک استودیو عکاسی زمان عمل می‌کنند. این استودیو بی‌نظیر است زیرا به مشتریان فرصتی برای حل مشکلات گذشته‌شان از طریق یک عکس انتخاب شده ارائه می‌دهد.

گوآنگ لو و شیائوشی چنگ به صورت مشترک و هماهنگی وارد این عکس‌ها می‌شوند تا مشکلاتی که توسط مشتریانشان مطرح می‌شود را حل کنند. گوآنگ لو قابلیت پیش‌بینی رویدادهایی را دارد که در ۱۲ ساعت پس از گرفتن عکس رخ می‌دهد.

برای تسهیل این ماموریت، این دو نفر وجود خودشان را به اشتراک می‌گذارند. این امکان از طریق بالا زدن دست که قبل از شروع هر ماموریت انجام می‌دهند، فراهم می‌شود.

این رسم به آنها امکان می‌دهد که وضعیت ذهنی خود را به اشتراک بگذارند و به یک شخص تنها- معمولاً شیائوشی- اجازه می‌دهد که به صورت فیزیکی وارد عکس شود در حالی که همچنان به گوآنگ لو متصل است.

7. Natsuki Subaru

اسم انیمه Re: ZERO -Starting Life in Another World-
قدرت  با مردن میتواند یک روز گذشته سفر کند

 

ناتسوکی سوبارو شخصیت مرکزی در سریال Re Zero است. او به طور مرموزی به دنیای دیگری منتقل می‌شود، که به طور عمومی با نام "ایسکای" شناخته می‌شود، هنگامی که از یک فروشگاه راحتی خارج می‌شود.

برخلاف قهرمانان ایسکای معمولی، سوبارو هیچ توانایی فوق العاده‌ای برای مبارزه با دشمنان در این دنیای جدید پیدا نمی‌کند.

با این حال، او قدرت منحصر به فردی را به دست می‌آورد: قدرت بازگشت از مرگ. بدون اطلاعیه از آن، سوبارو در این دنیا چند نقطه کنترل معینی تأسیس می‌کند.

اگر به طرز غیر منتظره‌ای به پایان برسد، به یکی از این نقاط کنترل بازگشت می‌کند، که اجازه می‌دهد به سختی‌هایی که منجر به مرگ او شدند، پیروی نکند.

اگرچه این قدرت به نظر می‌رسد مفید است، اما دارای معایب قابل توجهی است. هر مرگ بر روی سلامتی روانی سوبارو تأثیر می‌گذارد زیرا احساسات عاطفی و حسی مرگ همچنان بر روی او به وضوح ثبت می‌شوند.

6. Eren Yeager

اسم انیمه حمله به تایتان
قدرت  می تواند به یک تایتان (جانور غول پیکر) تبدیل شود

 

ار یگر شخصیت محوری مجموعه است و از زمانی که مادرش را توسط یک تایتان نیش خورده دید، احساس نفرت عمیقی نسبت به تایتان ها دارد.

ارن با تصمیم قاطعانه خود، زندگی خود را به پیوستن به ارتش بررسی اختصاص داده است. این گروه برجسته وظیفه دارد که به عبور از دیوارها برود و تایتان ها را از بین ببرد. با وجود مواجهه با چالش های بسیار، او در نهایت جایگاه خود را در ارتش پیدا می کند.

در یک پیچ و خم سرنوشت، ارن قدرت تایتان حمله را از پدرش به ارث می برد که به او امکان می دهد تبدیل به موجودی شود که خود از آن نفرت دارد. در طول پیشروی مجموعه، ارن قدرت های فرم های تایتان اضافی را به دست می آورد، که وضعیت او را به عنوان قدرتمندترین فراگیر تایتان در تاریخ انسان تثبیت می کند.

5. Maple

اسم انیمه BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.
قدرت   از دفاع به عنوان یک مهارت تهاجمی استفاده کنید

 

میپل یک شخصیت برجسته در مجموعه Bofuri است. او یک دختر دبیرستانی است که توسط دوستش سالی به بازی مجازی New World Online معرفی می شود و خود هم به عنوان قهرمان اصلی حضور دارد.

پس از ورود به بازی، میپل تمام نقاط آماری خود را به دفاع اختصاص می دهد، به دلیل عدم تحمل درد در بازی. این تصمیم باعث می شود قابلیت های دفاعی او به سطوح بی نظیری برسد.

به طور جالب، آمار دفاعی بالای او باعث می شود مهارت های حمله ای با برد بلند، اصلاحا به عنوان مهارت های دفاعی دسته بندی شود. میپل با هوش و دانش این مهارت ها را برای حمله استفاده می کند و خود را به یک حریف قابل ترس برای هر کسی که در بازی با او مواجه می شود تبدیل می کند.

4. Mash Burnedead

اسم انیمه Mashle: Magic and Muscles
قدرت   زندگی با قدرت عضلانی در دنیای جادویی

 

مش برندد، شخصیت اصلی در این سریال است. او بدون توانایی استفاده از جادو به دنیا می آید. پس از تولد به خاطر عدم توانایی جادویی خود رها شده و توسط یک مرد مسن که او را پیدا کرده بزرگ می شود.

به دلیل عدم توانایی جادویی خود، مش با برخورد سخت و تبعیض روبرو می شود. در یک جامعه که نوزادان بدون جادو به طور معمول به خوابیدن محکوم هستند، نگهبان او را انتخاب می کند تا او را در جنگل ها در محوطه‌ی کناره نگه دارد. در اینجا، مش بر روی آموزش بدنی تمرکز می کند تا کمبود جادویی خود را جبران کند.

هنگامی که بالغ می شود، مش قدرت های فوق العاده ای پیدا می کند، حتی در مقابل کاربران جادو. برای ترکیب شدن، او در آکادمی جادوگری ثبت نام می کند و علامت جعلی جادو را به صورت یک ماسک در صورت خود استفاده می کند.

با تمام این همه، او به تنهایی بی نظیر در چالش های مختلف، از پرواز تا تله ترابیری، با استفاده از قدرت بدنی خود برای پیشی گرفتن از همتایان با استعداد جادویی خود می ماند.

3. Light Yagami

اسم انیمه Death Note
قدرت 

فقط با نوشتن نام هر کسی را بکشید

 

لایت یاگامی، نیروی محرکه سریال است، یک دانش‌آموز دبیرستانی که هم ذهنیتش توانا است و هم ظاهر خیره کننده ای دارد. او از روزمرگی زندگی خسته شده و دلش به چیزی پرانرژی‌تر تشنه است.

زندگی او وقتی که یک دفترچه یادداشت مرگ مرموز از آسمان سقوط می کند دورخوانده می شود. جذب شده، او دفترچه را به خانه می برد و به زودی قدرت مرگبار آن را دریافت می کند وقتی که یک جنایتکاری که در موردش می‌نویسد به طور ناخواسته به پایان می رسد. این فاش سازی، ریوک، خدای مرگ را به زندگی او می‌آورد، کنجکاو برای دیدن چگونگی استفاده لایت از این قدرت تازه پیدا شده.

با این تجربه، لایت از راهی آغاز می‌کند تا ژاپن و در نهایت جهان را از جنایتکاران پاک سازد. مسلح به قدرت خاتمه‌بخشیدن به جان‌ها فقط با نوشتن نام در دفترچه یادداشت مرگ، او شناخت "کیرا" را به خود می‌گیرد. او متقاعد است که به یک شخصیت شبیه به خدایی تبدیل شده است و به عنوان یک مبارزه برای پاکسازی جهان از گناهکاران شروع می‌کند.

2. Trafalgar D. Water Law

اسم انیمه
One Piece
قدرت 

فضایی ایجاد کند که در آن همه چیز را کنترل می‌کند

 

ترافالگار دی. واتر لاو یک شخصیت است که به تازگی به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی در دو آرک اخیر سریال انیمه One Piece به مرحله نور رسیده است. او به عنوان کاپیتان قلاب قلب خدمت می‌کند.

لاو برای اولین بار در آرک Sabaody Archipelago ظاهر شد و با قدرت‌های منحصر به فرد خود که نتیجه مصرف میوه ارواح (Op-Op Devil Fruit) بود، سریعاً تحت تأثیر قرار گرفت. این میوه به او قدرت می‌دهد تا منطقه‌ای ویژه اطراف خود را ایجاد کند که به "اتاق" (ROOM) مشهور است و در آن می‌تواند شیء و افراد را مانند در یک تئاتر جراحی مورد تلاش قرار دهد.

در این فضا، لاو به راحتی می‌تواند هر کس یا چیزی را جدا کند و حتی ارواح را بین افراد جابجا کند که او را به یک قدرت قابل تردید تبدیل می‌کند. در توسعه‌ای اخیر، او قدرت‌های میوه ارواح خود را بیدار کرده و قابلیت جدیدی به نام "کاتاکوروم" (KROOM) را فعال کرده است که او را قادر می‌سازد تا از هر مکانی به دشمنان هدف بگیرد.

1. Shigeo Kageyama

 

اسم انیمه Mob Psycho 100
قدرت 

شمارش معکوس احساسی

 

شیگئو کاگیاما، به طور معمول با نام "ماب" شناخته می‌شود و شخصیت مرکزی این سریال است. او توسط یک احضارگر فریبنده استخدام شده است و از قدرت های روحی ذاتی خود برای کمک به کسب درآمد کارفرمایش استفاده می‌کند. یک حادثه بچگی منجر به سرکوب احساسات او شد و سازوکاری یکتا را برای مدیریت انرژی روحی خود ایجاد کرد.

ماب یک شمارش معکوس عددی دارد که از صفر شروع شده و به یکصد می‌رسد. این شمارنده نشان دهنده میزان انرژی روحی است که او رها می‌کند و هنگامی که به ۱۰۰٪ می‌رسد، یک احساس سرکوب شده از او بروز می‌کند.

این سیستم شمارش معکوس بدون ریسک نیست. رسیدن به ۱۰۰٪ در خشم می‌تواند منجر به ویرانی کاتاستروفیک در اطراف او شود. علاوه بر این، ماب یک شمارش معکوس "؟؟؟" مرموز دارد که زمانی فعال می‌شود که او به دلیل آسیب هیجانی آگاهی خود را از دست بدهد. در این حالت، قدرت های روحی او خودسرانه عمل می‌کنند و خرابکاری ناکنترلی را به وجود می‌آورند.

و اینجا آنها هستند: ۱۰ تا از بهترین شخصیت های انیمه با قدرت های یکتا. در قسمت نظرات اگر کاراکتری را که شما می‌پسندید از دست داده‌ایم بفرمایید. اگر این مقاله را دوست داشتید، میتوانید با دیگران به اشتراک بزارید

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

امیر مسعود
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Anime Pictures

Twitter Twitter
Instagram Instagram
Telegram Telegram
GitHub Github
RSS RSS
Gmail Email