صفحات اضافی مانگا جوجوتسو کایسن نشان می دهد که سوکونا تقریباً توسط این شخصیت شکست خورده است

صفحات اضافی مانگا جوجوتسو کایسن نشان می دهد که سوکونا تقریباً توسط این شخصیت شکست خورده است

در فصل اخیر مانگای Jujutsu Kaisen، سوکونا، پادشاه انرژی نفرنی، به قدرتی مانند دوران گذشته‌اش بازگشته است. سوکونا به نظر می‌رسد تقریباً بی‌نهایت است و غیرقابل شکست است.

با این حال، اطلاعات جدید نشان می‌دهد که در یکی از نبردهای قبلی خود تقریباً شکست خورده بود که ممکن بود همه اتفاقات وحشتناکی که به دنبال آن توسط سوکونا ایجاد شده، جلوگیری می‌شد.

به گفته یک منتشر کننده قابل اعتماد، جلد بیست و چهارم مانگا شامل برگه‌های اضافی برای برخی فصل‌ها خواهد بود. یکی از این برگه‌ها، از فصل ۲۱۳، توجه طرفداران را به خود جلب کرده است.

برای ارائه کمی زمینه، در فصل ۲۱۳، سوکونا قبلاً بدن مگومی را تسخیر کرده بود و کاملاً کنترلش را در دست داش

وقتی هانا کوروسو، کسی که به مگومی علاقه‌مند است، این را دید، بلافاصله سعی کرد تا او را نجات دهد.

برای کسانی که با هانا کوروسو آشنا نیستند، او یک جادوگر جوان است که در بازی کم شماری شرکت می‌کند و فرشته‌ی باستانی «آنجل» در بدن او تجسم پیدا کرده است.

هدف آنجل از بین بردن سوکونا است، که آن‌ها به آن به عنوان فرودگاه اشاره می‌کنند.

به طور ساده، رابطه هانا با آنجل شبیه رابطه یوجی با سوکونا است، اما در این حالت، رابطه بیشتر همزیستی است و هانا و آنجل به دلیل منافع همسو همکاری می‌کنند.

وقتی سوکونا برای اولین بار بدن مگومی را تسخیر کرد، هنوز به قدرت واقعی خود دست نیافته بود. آنجل فرصتی را دید تا سوکونا را از مگومی جدا سازد، قبل از اینکه بتواند کنترل خود را به ترتیب بیشتری برقرار کند.

با استفاده از حمله "پلکان یعقوب"، آنجل آسیب جدی به سوکونا وارد کرد. در مواجهه با شکست، سوکونا از تزویر استفاده کرد و به این شکل عمل کرد که به نظر می‌رسید مگومی بازبه خودش بازگشته و با باز کردن دستان خود برای یک دروغ از هانا بغل کردید.

بی‌آگاهانه، هانا به تله سوکونا افتاد و او بازوی راستش را دندان زد که آسیب جدی به دستش وارد کرد.

صفحات اضافی برای فصل ۲۱۳، که به صورت جداگانه در جلد ۲۴ قرار داده شده است، سوکونا را در درد و آتش سوزان نشان می‌دهند.

این تنها زمانی است که سوکونا در مانگای Jujutsu Kaisen در این حالت دیده می‌شود و این سؤال را مطرح می‌کند: آیا هانا می‌توانست در آن لحظه سوکونا را شکست دهد؟

چگونه آینده مانگای Jujutsu Kaisen تغییر می‌کرد اگر این اتفاق می‌افتاد؟

به گفته فاش کننده این اطلاعات، گگه آکوتامی، نویسنده Jujutsu Kaisen، همچنین تصحیحاتی را در یک پنل دیگر نشان داده که حمله هانا به سوکونا را نشان می‌دهد و در آن سوکونا تقریباً به طور کامل سوخته است.

این پنل‌های به‌روزشده ممکن است اشاره کننده باشند که در فصل‌های آینده، ما بیشتر از آنجل و هانا خواهیم دید، زیرا آنها کسانی بودند که سوکونا را شدیداً زخمی کردند و او را مجبور کردند تا از تاکتیک‌های تلفیقی برای جلوگیری از شکست استفاده کند.

با حذف گوجو ساتورو، قوی‌ترین جادوگر Jujutsu، از مسیر سوکونا، جادوگران دیگر احتمالاً نیاز به تیم شدن دارند اگر بخواهند شانسی در مقابله با سوکونا داشته باشند، به خصوص در حالی که او به شکل قدیمی خود بازگشته است.

اضافه شدن صفحات اضافی به این فصل‌ها نیز احتمال بیشتر دیدن نبرد گوجو در برابر سوکونا را نشان می‌دهد.

بسیاری از طرفداران بیان کرده‌اند که نبرد به نظر می‌رسد به طور ناگهانی پایان یافته است و باید بیشترین سیاق راجع به دلیل شکست گوجو ارائه شود.

علاوه بر این، گگه آکوتامی به تازگی اعلام کرده که ممکن است فراموش کرده باشد یک فصل کامل مانگا را طراحی کند و این نظر را پس از انتشار فصل 236 ابراز کرده است، جایی که سوکونا به احتمال زخمی کردن گوجو.

داشتن پنل‌های بیشتر درباره نبرد گوجو در برابر سوکونا به خوانندگان واقعاً یک هدیه خواهد بود. با این حال، آنها باید تا کمی صبر کنند زیرا فصل 236 در جلد 26، که در تاریخ 4 آوریل 2024 منتشر خواهد شد، پوشش داده خواهد شد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

امیر مسعود
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Anime Pictures

Twitter Twitter
Instagram Instagram
Telegram Telegram
GitHub Github
RSS RSS
Gmail Email